JA Solar JAM72D42-640/LB Сонячна панель PV
  • В наявності
  • Код: 99-10034859
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність, Pmax 640 Вт;● Тип модуля Монокристал MONO;● ККД модуля 22,9%;● Кількість осередків 144 (6х24) шт;● Напруга холостого ходу, Voc (STC) 52,87 В;● Струм короткого замикання, Isc (STC) 15,31 А;● Габаритні розміри 2465±2мм x 1134±2мм x 30±1мм;● Вага 34,6 кг