Ritar R-LFP51.2V100AH c bluetooth Літієва акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-10029578
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 51,2 В;● Місткість: 100 А●г;● Максимальний струм заряду: 100 А, максимальний струм розряду: 150 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 442 х 400 х 130.5 мм;● Вага: 39.5 кг