Ritar R-LFP12.8V200AH G1 c bluetooth Літієва акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-10029576
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 200  А•г;● Максимальний струм заряду: 100А, максимальний струм розряду: 100А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 522 х 240 х 219 мм;● Вага: 25.6 кг