Ritar R-LFP12.8V9AH Акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-10029574
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 9 А•ч;● Максимальний струм заряду: 9 А, максимальний струм розряду: 9А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 151 х 65 х 93.5 мм;● Вага: 1.1 кг