Ja Solar JAM54D41-450/LB Сонячна панель
  • В наявності
  • Код: 99-10034529
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність, Pmax 450 Вт;● Тип модуля Mono N-Type;● ККД модуля 22.5%● Кількість осередків 108 (6х18) шт;● Напруга холостого ходу, Voc (STC) 39.3 В;● Струм короткого замикання, Isc (STC) 14,48 А;● Габаритні розміри 1762 x 1134 x 30 мм