TCL 65MQLED85 MiniLED 4K 144Hz Smart Google TV Titan ONKYO Телевізор
  • В наявності
  • Код: 99-10029957
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип телевізора     MiniLED телевізор;● Розмір діагоналі     65 ";● Роздільна здатність екрану     Ultra HD (3840x2160);● Тип матриці     VA;● Частота розгортки, Гц     144;● Індекс динамічних сцен     4000 кадрів/сек Picture Performance Index (PPI);● Smart платформа     Google TV ;● Яскравість екрану     1000 кд/м2 ;● Настінне кріплення VESA     300х300;● З підставкою   1444 x 905 x 340 мм;● Вага без підставки     20.5 кг