Must PV18-3224 VPM II гибридный однофазный чистая синусоида Інвертор
  • В наявності
  • Код: 99-10029612
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вихідна потужність при 3200ВA/3200Вт;● Максимальний струм зарядки 120 А;● Діапазон вхідної напруги сонячних панелей 30–128 В;● Потужність сонячних панелей до 1600Вт;● Вихід 230 В змінного струму;● Напруга батареї 24В;● Діапазон робочих температур від 0 до +50 ° С;● 254 x 367 x 103 мм;● 5.5 кг