AIKO-A470-MAH54Mw 470 Вт Сонячна панель
  • Немає в наявності
  • Код: 99-10025928
● Потужність, Pmax 470 Вт;● Тип модуля Монокристал MONO ABC N-Type;● ККД модуля 23.6%;● Кількість осередків 108 (6х18) шт;● Напруга холостого ходу, Voc (STC) 41,18 В;● Струм короткого замикання, Isc (STC) 14,32 А;● Габаритні розміри 1757 x 1134 x 30 мм