HYXiPower HYX-EA2000 + Risen Solar RSM40-8-400MB Full Black Система автономного живлення однофазна
  • Немає в наявності
  • Код: 99-10025924
● Ємність 1324 Вт•год;● Тип LFP (LiFePO₄);● Термін служби до 3000 повних зарядів;● Вхідна потужність АС (заряджання) 230 В, 50 Гц/макс. 1300 Вт;● Вхід сонячної панелі (заряджання) 13–60 В / 1300 Вт макс.;● Вихід змінного струму (×2) 210–240 В макс. 2000 Вт;● Вихід USB-A (×3): 5 В, 2,4 А;● Розетка USB-C (×1) 5 В━3А / 9В━3А / 15В━3А / 20В━5А (макс. 100 Вт) протокол PD;● 434×314×271 мм;● 21,77 кг