Ritar LFP12.8V100AH ​​G3 с системой подогрева и bluetooth Акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-10025637
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 100 Аг;● Максимальний струм заряду: 100 А, максимальний струм розряду: 100 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Bluetooth, підігрів;● RS485, CAN;● Розміри: 330 х 172 х 214 мм;● Вага: 10.5 кг