Kraft PSU-1205LED(BOARD) с креплением на DIN-рейку Плата ДБЖ
  • Немає в наявності
  • Код: 99-10025265
● Тип ДБЖ імпульсний;● Вихідна напруга 12 В;● Вихідний струм 5А;● Вихідна потужність 79.5 Вт;● Вхідна напруга AC 190-265 В;● Кількість каналів навантаження 1;● Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А;● Тип захисту від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей