Kraft PSU-1208LED(P) Джерело безперебійного живлення
  • В наявності
  • Код: 99-10025276
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц;● Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 8 А, максимальний 9.2 А;● Місце під акумуляторну батарею 7 А•г;● Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А;● Кількість каналів навантаження 1;● LED-індикація;● Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження;● Металевий бокс з розмірами 195 / 295 / 90 мм;● Замок+2 ключа.