Kraft PSU-1205/8CH Джерело безперебійного живлення
  • В наявності
  • Код: 99-10025273
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц;● Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А;● Місце під акумуляторну батарею 7 А•г;● Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А;● Кількість каналів навантаження 8;● LED-індикація;● Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист;● Металевий бокс з розмірами 195 / 265 / 75 мм;● Замок+2 ключа.