HYXiPower HYX-EA1000 + EcoFlow 110W Система автономного живлення однофазна
  • Немає в наявності
  • Код: 99-10024701
● Вхід для сонячної панелі 18 - 20В, ≤22A, 400Вт;● Вхід для автомобільної зарядки 13.2В / 8A;● Вхід АС 800 Вт;● Ємність 1000 Вт•г (998 Вт•г);● Кількість циклів 4000;● Тип акумулятора LiFePo4;● Номінальна потужність 1000 Вт;● Потужність пікова (короткочасна) 1800 Вт;● Вихід автомобільної зарядки 13V/10A;● Вихід DC 13V/3A;● Порти USB 3.0 Anderson Output 18W Max. 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A, Type-C 100W Max. 5V/9V/12V/15V 3A, 20V/5A;● Робоча температура +10 °C ~ +45 °C;● Вага 12 кг;● Розміри 380 х 264 х 214 мм