Merlion LFP12.8-18US 12.8В 18А•ч Літієва акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-00023619
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 18 А●г;● Максимальний струм заряду: 20 А, максимальний струм розряду: 20 А;● Розміри: 181x77x168 мм;● Вага: 2.8 кг