Merlion LFP12.8-6US 12.8В 6А•ч Літієва акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-00020712
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна;● Вихідна напруга: 12.8 В;● Ємність: 6 А•г;● Кількість циклів: > 3000;● Розміри: 90 x 70 x 107 мм;● Вага: 750 кг.