DHI-LTV43-SD400 43" дюйма 3840×2160 Телевізор Dahua
  • В наявності
  • Код: 99-00023608
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розмір екрана 42,51";● Роздільна здатність 3840×2160;● Підсвічування DLED;● Контрастність 1200:1;● Інтерфейс HDMI x 3, USB 2.0 x 2, mini AV In x 1, RJ-45 x 1;● Bluetooth(версія) 5.1;● Android 11, RAM 2 ГБ, ROM 8 ГБ;● Настінне кріплення 400×200 мм