Ritar LFP12.8V100AHG24 Акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-00023437
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 100 А●г;● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 100 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 210 х 168 х 260 мм;● Вага: 10 кг