Ritar R-LFP12.8V50AH Акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-00023433
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 50 Аг;● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 50 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 198 х 166 х 169 мм;● Вага: 6.5 кг