HYXiPower HYX-EA2000 2000Вт Портативне джерело живлення
  • Немає в наявності
  • Код: 99-00020730
● Вхід для сонячної панелі 18 – 40В, ≤22A, 800Вт;● Вхід для автомобільної зарядки 13.2В/8A;● Вхід АС 1400 Вт;● Ємність 1872 Вт•год;● Кількість циклів 4000;● Тип акумулятора LiFePo4;● Номінальна потужність 2000 Вт;● Потужність пікова (короткочасна) 3300 Вт;● Вихід автомобільної зарядки 13V/10A;● Вихід DC 13V/3A;● Порти USB 3.0 18W Max. 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A, Type-C 100W Max. 5V/9V/12V/15V 3A, 20V/5A;● Робоча температура +10 °C ~ +45 °C;● Вага 22.5 кг;● Розміри 518 х 323 х 293 мм