Ritar R-LFP12.8V24AH Акумуляторна батарея
  • В наявності
  • Код: 99-00018505
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Місткість: 24 Аг;● Максимальний струм заряду: 24 А, максимальний струм розряду: 24 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;● Розміри: 181 х 77 х 167 мм;● Вага: 3.8 кг