Kraft PSU-1203LED 12В 3А Блок безперебійного живлення
  • В наявності
  • Код: 99-00005819
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип ББЖ Імпульсний; Вихідний струм 3 А; Вихідна напруга 12 В; Вхідна напруга 190-265 В, 50-60Hz; Місце під акумулятор АКБ 7Ач; Тип захисту від глибокого розряду Ак, від короткого замикання, від підключення невірної полярності АКБ, тепловий захист; Матеріал корпусу Метал; Габаритні розміри ББП 275х290х100мм