PSU-1220LED ББЖ KRAFT PSU-1220LED
  • В наявності
  • Код: 99-00005254
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вихідний струм 20A; Вихідна напруга DC 12В; Живлення AC 220В; місце під АКБ до 18Ач; 285x395x165мм