DHI-LM43-F200 43'' дюйма 1920×1080 Монітор Dahua
  • В наявності
  • Код: 99-00005186
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
діагональ 42.5 "; здатність 1920 × 1080; підсвічування LED; рамка 12.8мм; яскравість 330 кд / м2; контраст 1200: 1; кути огляду 178/178; VGA (D-Sub) × 1, HDMI × 1, USB × 1; споживання 75 Вт; VESA 400 × 200 мм; 7.4 кг; 969.1 × 566.8 × 82.4 мм