Lightwell LW96-100IR60-220 100м Прожектор інфрачервоний
  • Немає в наявності
  • Код: 99-00004491
дальність 100 м, кут 30 °, довжина хвилі 850 нм, 220 В / 2 А, 96 ІК-діодів, розміри 180 х 140 х 80 мм, вуличне виконання IP66. Автоматичне включення ІК-підсвічування в нічний час і вимикання в денний, метал, -35 ° ... + 40 ° С