UTP3-PDA01-B13W PoE спліттер
  • Немає в наявності
  • Код: 00000001622
UTP3-PDA01-B13W PoE спліттер
PoE сплитер. Пристрій призначений для поділу даних і живлення з лінії PoE. Вхід: 1x RJ45 (PoE); Вихід: DC 12В / 13Вт, RG-45; Розмір: 260х36х26 мм; Вага: 42г