VM32C-B36 Відеокамера бескорпусная кольорова
  • Немає в наявності
  • Код: 00000000252
Кольорова, безкорпусні, матриця 1/3 "SHARP, 420 ТВЛ, 0.3 Лк, f = 3.6мм, -10 C ~ +50 C, DC 12 В / 100 мА.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникVision Hi-Tech
Користувальницькі характеристики
Клас захистувнутрішні
Роздільна здатність1 Мп
ТипАналог
Тип об'єктиваФіксований
Тип підсвічуванняНемає
Фокусна відстань3.6 мм