Однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; 2 вбудовані MPPT-контролери та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; діапазон напруги MPPT для сонячних панелей 80-500 В, макс. потужність фотопанелей 15 кВт; ККД 96.5%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; комунікаційні інтерфейси CAN, RS485, DRM, сухі контакти; WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку SOLARMAN Smart; РК-дисплей; режим підмішування; вентиляторне охолодження; рівень шуму до 55 дБ; захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги; настінний монтаж; клас захисту IP65; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 530 / 486 / 231 мм, вага 25.8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MEGAREVO |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| Вес | 25.8 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 96.5 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 80-500 В |
| Мощность | 10 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм |
| Ток заряда | 220 А |
| Струм розряду | 200 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 86 000 ₴











