
Повербанк з сонячною панеллю 20000mAh Power Bank Kraft KPB-U2230WFCSL Orange бездротова зарядка LED-ліхтар
1 142 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43-00064
+380 (97) 424-77-77
- +380 (66) 424-77-77
Повербанк з сонячною панеллю, з бездротовою зарядкою, ємність батареї 20000 мАг; тип батареї: літій-полімерна (Li-pol); інтерфейси: вхід microUSB 5V/2.1A; вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.8A; виходи USB1-2 5V/3.5A, 12V/2.1A; 1 USB-кабель в комплекті; світлова індикація заряду; LED-ліхтар; 162 / 86 / 31 мм; 500 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 10 |
| Вес | 500 г |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3.5 А, 12 В/2.1 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Особенности | Бездротова зарядка, Вбудована сонячна панель, Ліхтарик |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Розміри | 162 / 86 / 31 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 142 ₴





