
Акумуляторна батарея гелева 12В 4Аг Trinix TGL12V4Ah/20Hr GEL (44-00062)
489 ₴
- В наличии
- Код: 44-00062
+380 (97) 424-77-77
- +380 (66) 424-77-77
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 4 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 71 / 90 / 100 мм, вага 1.29 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.29 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 71 / 90 / 100 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 489 ₴




