Бар'єр TRX-100M/4CH TRINIX (25-00004)
  • Нет в наличии
  • Код: 25-00004
2-променевий інфрачервоний сповіщувач із вибором частоти для стикування (8 каналів). Система виявлення: виявлення переривання 2-х променів; Ступінь захисту: IP66 (вологозахищений герметичний корпус), Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Вибір частоти: 8 каналів; Час реагування, мсек: 50-700; Вихід тривоги: реле з контактом, яке перемикається 2А/24В макс (постійна напруга); Напруга живлення: 11-30VDC (не поляризована); Струм живлення: приймач/передавач: 100мА max 12 В постійного струму; Температура, З: -25/+55; Вихід контакту НСП: однополюсний вимикач; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Видошукач: лінза; Особливості моделі: вихід регулювання чутливості, індикатор норми; Розміри, мм: 171x82x77 мм; Маса, г (передавач та приймач): 600
Характеристики
Основные
ПроизводительTrinix
Страна производительКитай
ЦветЧерный
Пользовательские характеристики
Вес600
УстановкаВнутрішнє, Зовнішнє
Гарантія12 міс.
Дальність передачіВ приміщенні 240-300 м, На вулиці 80-100 м
Класс защитыIP65
Количество лучей2
Материал корпусаПластик
Принцип работыАктивний
Робоча вологістьДо 95%
Рабочая температура-25 °C ~ +60 °C
Розміри171 / 82 / 77 мм
Световая индикацияДа
Ток потребления65 мА