Бар'єр TRX-100M/8RAY(N) TRINIX (25-00007)
  • В наличии
  • Код: 25-00007
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: перетин 8 променів або 4 верхніх чи 4 нижніх променів; Вибір частоти променя: 2 канали; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Напруга живлення: DC 12 В; Струм споживання: приймач + передавач: 100мА; Кут горизонтального налаштування: 180 °; Видошукач: інфрачервоний порт із передачею цифрового сигналу; Особливості моделі: захист від несанкціонованого доступу, захист від інфрачервоного випромінювання, антитамперний захист (обрив дроту), імунітет від дрібних тварин; Час реагування: 80 мсек; розміри: 1380х32х33 мм
Характеристики
Основные атрибуты
Пользовательские характеристики
Імунітет до тваринДа
Весз магнітом не більше 32 г
УстановкаВнутрішнє, Зовнішнє
Гарантія12 місяців
Дальність передачіНа вулиці 100 м
Живлення пристроюDC 12 В
Класс защитыIP66
ЦветЧерный
Країна виробник товаруКитай
Количество лучей8
Материал корпусаПластик
Принцип работыАктивний
ПідключенняДротове
Робоча вологістьДо 95%
Рабочая температура-25 °C ~ +60 °C
Розміри1380 / 32 / 33 мм
Световая индикацияДа
Ток потребления65 мА