6,5-дюймовий, широкосмуговий настінний динамік, 10 Вт, 100 В, ABS пластик; габаритні розміри, 200 / 110 / 273 мм; матеріал корпусу – пластик ABS; ступінь захисту IР33; маса, не більше 1,3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.3 кг |
| Цвет | Белый |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 180-14000 Гц |
| Класс защиты | IP44 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Розміри | 200 / 110 / 273 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴





