3-дюймовий настінний динамік 3-1,5 Вт, 100 В, ABS пластик, з повністю герметичним корпусом. Потужність 1.5 / 3 Вт; Розміри 120 / 120 / 60 мм; Вага 0.4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Выходная мощность | 1.5-3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 89 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴




