Аварійний мікрофон (з пріоритетом), вбудоване повідомлення евакуації, 4 програмовані кнопки, віддалене живлення від контролера, з дверима і замком, EN54-16 сертифікат, дальність - 600м: ємність системи 32 одиниці; IP55; матеріал корпусу нержавіюча сталь та ABS пластик; розміри 300 / 300 / 107 мм; вага 3.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.85 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | 20-27.5 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 300 / 300 / 107 мм |
| Тип устройства | Мікрофон |
Информация для заказа
- Цена: 8 788 ₴




