Конденсаторний мікрофон, фантомне живлення 48В або 3В, збалансований вихід, пластик, XLR вихід
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 20-20 кГц |
| Питание | 48 / 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 48 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 57 / 114 / 160 мм |
| Тип мікрофона | Конденсаторний |
| Тип устройства | Мікрофон |
| Чувствительность | -42 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 2 537 ₴




