Конденсаторний мікрофон, живлення 9В, вбудований сигнал повідомлення, ABS пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 40-16 кГц |
| Питание | 220 / 9 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 150 / 126 / 39 мм |
| Тип мікрофона | Конденсаторний |
| Тип устройства | Мікрофон |
| Чувствительность | -38 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 3 309 ₴






