5.25-дюймовий гучномовець для врізного монтажу для лінії 6 /3 /1.5 /0.75 Вт. Частотна характеристика: 130-15000 Гц, Чутливість (@1W/m) не менше 92 дБ. Розміри: Ø180x135 мм. Отвір для встановлення: Ø160 мм. Вага: 1,3 кг. Керамічний з'ємний і термічний роз'єм. Сертифікат EN54-24.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.3 кг |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 013 ₴



